101 resultaten gevonden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Audiovisuele A

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 16u15 - 17u55

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 18u00 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8-11 jaar
Vrij: 18u00 - 19u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8-11 jaar
Di: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Loksbergen

  • Gebouw: Panoven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Di: 18u00 - 19u40 en Vrij: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier audiovisueel Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 18u00 - 19u40 en Vrij: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier audiovisueel Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17  jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 15u15 - 16u55

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier audiovisueel Zelem O

  • Gebouw: GBS Op Dreef Zelem
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier Audiovisuele Geetbets F

  • Gebouw: BAK
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 9u00 - 10u40

Kinderatelier beeld Geetbets G

  • Gebouw: BAK
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 en Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 012
  • Graad: Derde, 3.3 + 3.4
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 en Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 012
  • Graad: Derde, 3.5 en  3.6
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 15u40 - 17u20

Kinderatelier audiovisueel Halen I

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 15u50 - 17u30

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden B

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Do: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Jeuk

  • Gebouw: Basisschool
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden D

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden G

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier audiovisuele Sint-Truiden G

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Walshoutem

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 EN Za: 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Neerwinden

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Budingen A

  • Gebouw: Basisschool de Bron
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Graad: Derde, 3.5 + 3.6
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Brustem

  • Gebouw: Basisschool Het weideland
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Heers

  • Gebouw: Nieuwe steenweg 141
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken

  • Gebouw: OC De Brug
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u20 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Graad: Derde, 3.1 + 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Graad: Derde, 3.1 + 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Derde, 3.3 + 3.4
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier audiovisuele Sint-Truiden D

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 018
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Di: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken

  • Gebouw: OC De Brug
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem

  • Gebouw: G.B.S. Op Dreef Zelem
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Geetbets A

  • Gebouw: BAK
  • Graad: Eerste en tweede graad
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Ma: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Velm

  • Gebouw: Basisschool Het Vlindertje
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 15u40 - 17u25

Kinderatelier Beeld Walshoutem

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem

  • Gebouw: G.B.S Op Dreef Zelem
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Vrij: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Kozen

  • Gebouw: Buurthuis Ter Cose
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Ma: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Engelmanshoven

  • Gebouw: Basisschool ’t Letterfantje
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Di: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zepperen

  • Gebouw: Basisschool Het Blavierke
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Gingelom A

  • Gebouw: Bibliotheek CLIM
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Gingelom B

  • Gebouw: Bibliotheek CLIM
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zepperen

  • Gebouw: Basisschool Het Blavierke
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u20 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do 15u45 - 17u25

Kinderatelier audiovisuele Loksbergen O

  • Gebouw: Vrije basisschool ’t Oogappeltje
  • Graad: tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Ma: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Audiovisuele Landen M

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Vrij: 16u20 - 18u00

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

Vrij: 16u20 - 18u00 en Vrij: 18u10 - 19u50

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

Vrij: 16u20 - 18u00 en Vrij: 18u10 - 19u50

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 19u40 en Za: 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier audiovisuele Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Jeuk

Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: “De Villa” (domein ’t Park)
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

Woe: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Edelmetaal/ juweelontwerp

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -21
  • Leerkracht: Scheelen Lydia
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Edelmetaal/ juweelontwerp

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -21
  • Leerkracht: Scheelen Lydia
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 07B
  • Leerkracht: Janssens Joëlle
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 07B
  • Leerkracht: Janssens Joëlle
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 07B
  • Leerkracht: Janssens Joëlle
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Di: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Grafiekkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 017
  • Leerkracht: Withofs Fernand
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Grafiekkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 017
  • Leerkracht: Withofs Fernand
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -20
  • Leerkracht: Martens Els
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -20
  • Leerkracht: Martens Els
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Keramiek

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -20
  • Leerkracht: Martens Els
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: -20
  • Leerkracht: Martens Els
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Levend model

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 24
  • Leerkracht: Coppens Tom en Withofs Fernand
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar)
Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Projectatelier

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Scheelen Lydia
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Projectatelier

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Scheelen Lydia
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 21
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 21
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 24
  • Leerkracht: Vandepoel Sandra
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Vrij: 16u30 - 20u00

Volwassenenatelier Schilderkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 24
  • Leerkracht: Vandepoel Sandra
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Za: 08u45 - 12u20

Volwassenenatelier Schilderkunst

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 24
  • Leerkracht: Vandepoel Sandra
  • Graad: Vierde
  • Traject: Enkel kortlopend (5 jaar)
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 24
  • Leerkracht: Vandepoel Sandra
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Woe: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 22
  • Leerkracht: Withofs Fernand
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)
Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 22
  • Leerkracht: Withofs Fernand
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Traject: Langlopend (10 jaar) en kortlopend (5 jaar)