101 resultaten gevonden

Vr 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Kozen D

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Ter Cose

Di 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Landen I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Landen A

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

DI 15u20 - 17u00

Kinderatelier Beeld Zelem I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GBS Op Dreef

Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Landen B

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Landen F

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

Ma 15u50 - 17u30

Kinderatelier Audiovisuele Landen M

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

Woe 18u00-19u40 & Za 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Landen

Groep: 1ste – 6de middelbaar

Locatie: De Villa, Domein ’t Park

Di 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Loksbergen I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Panoven

Do 15u45 - 17u25

Kinderatelier Audiovisuele Loksbergen O

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: VBS ’t Oogappeltje

Di 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Neerwinden I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Gemeenteschool

Di 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: OC De Brug

Do 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken O

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: OC De Brug

Di 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Walshoutem I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De gemeenteschool

Do 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Walshoutem O

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De gemeenteschool

Do 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem O

Groep: 4de – 6de leerjaar

Locatie: GBS Op Dreef

Do 15u40 -17u20

Kinderatelier Audiovisuele Zelem O

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: GBS Op Dreef

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw B

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Hopital

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw F

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Hopital

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Audiovisuele Zoutleeuw G

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hopital

Vrij 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep: 1ste  middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Vr 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep:  2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Audiovisuele Sint -Truiden

Groep: 3de en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep: 5de  en 6de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 16u15 - 17u55 & Woe 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 1ste  en 2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Vr 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 1ste  en 2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 3d en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 5de en 6de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Di 18u00 - 19u40 & Woe 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Herk-de-Stad

Groep: 1ste – 6de middelbaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Di 18u00 - 19u40 & Za 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld-Herk-de-Stad

Groep: 1ste – 6de middelbaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Do 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Neerwinden O

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Gemeenteschool

Ma 15u20 - 17u00

Kinderatelier Beeld Wilderen

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GO! De Zonnebloem

Do 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem O

Groep: 1ste – 3de leerjaar

Locatie: GBS Op Dreef

Woe 18u00 - 19u40 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 3de en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 5de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 13u00 - 16u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Projectatelier

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 21u30

Projectatelier

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Steven Vandervelpen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Steven Vandervelpen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u30 - 20u00

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 8u45 - 12u20

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 18u00 - 21u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 13u00 - 16u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 13u00 - 16u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden F

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden G

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 3de + 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 3de + 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 5de +6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 5de + 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 3de – 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 15u15 - 16u55

Kinderatelier Beeld Halen DD

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GC De Rietbron

Vr 18u10 - 19u50

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden E

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden F

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden G

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden A

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden B

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden D

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden G

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Brustem

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Weideland

Ma 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Engelmanshoven

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Letterfant

Ma 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Velm

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Vlindertje

Di 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zepperen I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Blavierke

Ma 15u40 - 17u20

Kinderatelier Zepperen M

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Blavierke

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Budingen

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Bron

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Geetbets A

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: BAK

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Geetbets G

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: BAK

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Audiovisuele Geetbets F

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: BAK

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Gingelom A

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Bibliotheek Gingelom

Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Gingelom B

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Bibliotheek Gingelom

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Halen A

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GC De Rietbron

Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Halen B

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GC De Rietbron

Vr 15u15 - 16u55

Kinderatelier Beeld Halen D

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GC De Rietbron

Di 18u00 - 19u40 & Vr 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Audiovisuele Halen

Groep: 1ste – 6de middelbaar

Locatie: GC De Rietbron

Vr 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Heers D

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Nieuwe Steenweg 141, Heers

Woe 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad A

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad B

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Woe 18u00-19u40 & Za 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Herk-de-Stad

Groep: 1ste – 6de middelbaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Do 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad O

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad F

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Dr. Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-Stad

Di 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Jeuk I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Groeiboog