112 resultaten gevonden

Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Leerkracht: Van Maele Cathy
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Leerkracht: Van Maele Cathy
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Leerkracht: Van Maele Cathy
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Leerkracht: Van Maele Cathy
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8-11 jaar
Vrij: 18u00 - 19u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 14
  • Leerkracht: Van Maele Cathy
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8-11 jaar
Di: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Loksbergen

  • Gebouw: Panoven
  • Leerkracht: Leenen Michael
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Di: 18u00 - 19u40 en Vrij: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier audiovisueel Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Leenen Michael en Roefflaer Raf
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 18u00 - 19u40 en Vrij: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier audiovisueel Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Leenen Michaël en Petitjean John
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17  jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 15u15 - 16u55

Kinderatelier Beeld Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier audiovisueel Zelem

  • Gebouw: GBS Op Dreef Zelem
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Geetbets

  • Gebouw: BAK
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier audiovisueel Geetbets

  • Gebouw: BAK
  • Leerkracht: Leenen Michaël
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 en Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 012
  • Leerkracht: Leenen Michaël en Roefflaer Raf
  • Graad: Derde, 3.3
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 en Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 012
  • Leerkracht: Leenen Michaël en Roefflaer Raf
  • Graad: Derde, 3.5 en  3.6
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 15u40 - 17u20

Kinderatelier audiovisueel Halen

  • Gebouw: GC De Rietbron
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 15u50 - 17u30

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Do: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Jeuk

  • Gebouw: Basisschool
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier auidovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 012
  • Leerkracht: Roefflaer Raf
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Walshoutem

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Coppens Tom
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Di: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Neerwinden

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Budingen

  • Gebouw: Basisschool de Bron
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Derde, 3.5 + 3.6
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Brustem

  • Gebouw: Basisschool Het weideland
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Heers

  • Gebouw: Nieuwe steenweg 141
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 17u35 - 19u15

Kinderatelier Beeld Heers

  • Gebouw: Nieuwe steenweg 141
  • Leerkracht: Vandervelpen Steven
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken

  • Gebouw: OC De Brug
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 18u00 - 21u30

Beeldatelier Volwassenen

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 18+
Vrij: 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Derde, 3.1 + 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Derde, 3.1 + 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: Vandevorst Rita
  • Graad: Derde, 3.3 + 3.4
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u00 - 17u40

Kinderatelier audiovisuele Nieuwerkerken

  • Gebouw: OC De Brug
  • Leerkracht: Petitjean John
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Leerkracht: Georges Jessie
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier audiovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 018
  • Leerkracht: Georges Jessie
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Di: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Nieuwerkerken

  • Gebouw: OC De Brug
  • Leerkracht: De Groote Elissa
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem

  • Gebouw: G.B.S. Op Dreef Zelem
  • Leerkracht: Degroote Elissa
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 16
  • Leerkracht: De Groote Elissa
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Ma: 16u00 - 17u40

Kinderatelier audiovisuele Engelmanshoven

  • Gebouw: Basisschool ’t Letterfantje
  • Leerkracht: Lambrechts Eveline
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Geetbets

  • Gebouw: BAK
  • Leerkracht: Lambrechts Eveline
  • Graad: Eerste en tweede graad
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Do: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Lambrechts Eveline
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Vrij: 16u15 - 17u55

Kinderatelier audiovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 010
  • Leerkracht: Lambrechts Eveline
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Za: 10u00 - 11u40

Kinderatelier audiovisuele Gingelom

  • Gebouw: Bibliotheek CLIM
  • Leerkracht: Lambrechts Eveline
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Ma: 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Velm

  • Gebouw: Basisschool Het Vlindertje
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 15u40 - 17u25

Kinderatelier Beeld Walshoutem

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Woe: 15u50 - 17u30

Kinderaterlier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Woe: 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Herk-de-Stad

  • Gebouw: Diestersteenweg 5
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zelem

  • Gebouw: G.B.S Op Dreef Zelem
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 8 – 11 jaar
Vrij: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Kozen

  • Gebouw: Buurthuis Ter Cose
  • Leerkracht: Theunkens Greet
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Ma: 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Engelmanshoven

  • Gebouw: Basisschool ’t Letterfantje
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Di: 15u40 - 17u25

Kinderatelier Beeld Zepperen

  • Gebouw: Basisschool Het Blavierke
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 13u30 - 15u10

Kinderatelier Beeld Gingelom

  • Gebouw: Bibliotheek CLIM
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Woe: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Gingelom

  • Gebouw: Bibliotheek CLIM
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Do: 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zepperen

  • Gebouw: Basisschool Het Blavierke
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6-11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Eerste
  • Leeftijd: 6 – 7 jaar
Vrij: 16u20 - 18u00

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 13
  • Leerkracht: Kempeneers Stephanie
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u20 - 18u00

Jongerenatelier audiovisueel Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 016
  • Leerkracht: De Mulder Wim
  • Graad: Derde graad – 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 16u15 - 17u55

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 19u40 en Woe: 19u50 - 21u30

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 16
  • Leerkracht: Bers Alyssa en De Mulder Wim
  • Graad: Derde, 3.4
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u20 - 18u00 en Vrij: 18u10 - 19u50

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 12
  • Leerkracht: Bers Alyssa en Roefflaer Raf
  • Graad: Derde, 3.1
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Vrij: 16u20 - 18u00 en Vrij: 18u10 - 19u50

Jongerenatelier audiovisuele Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10 en 12
  • Leerkracht: Bers Alyssa en Roefflaer Raf
  • Graad: Derde, 3.2
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Woe: 18u00 - 19u40 en Za: 10u50 - 12u30

Jongerenatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: De Mulder Wim en Coppens Tom
  • Graad: Derde
  • Leeftijd: 12 – 17 jaar
Do: 15u45 - 17u25

Kinderatelier audiovisueel Loksbergen

  • Gebouw: Basisschool ’t Oogappeltje
  • Leerkracht: De Mulder Wim
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 10u50 - 12u30

Kinderatelier audiovisuele Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Leerkracht: Bers Alyssa
  • Graad: Tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Jeuk

Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Landen

  • Gebouw: Gemeenteschool
  • Leerkracht: De Mulder Wim
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Woe: 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

Woe: 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 11
  • Leerkracht: De Mulder Wim
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Za: 09u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Zoutleeuw

  • Gebouw: Hopital
  • Leerkracht: Bers Alyssa
  • Graad: Eerste en tweede
  • Leeftijd: 6 – 11 jaar
Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Animatiefilm

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10
  • Leerkracht: Bers Alyssa
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Opmerking: Om de twee weken volgen de leerlingen een les SAA levend model
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Animatiefilm

  • Gebouw: Hoofdschool Sint-Truiden
  • Lokaal: 10
  • Leerkracht: Bers Alyssa
  • Graad: Vierde
  • Leeftijd: 18+
  • Opmerking: Om de twee weken volgen de leerlingen een les SAA levend model
Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Edelmetaal/ juweelontwerp

Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Edelmetaal/ juweelontwerp

Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Fotokunst

Di: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Grafiekkunst

Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Grafiekkunst

Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Keramiek

Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Keramiek

Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Levend model

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Levend model

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Projectatelier

Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Projectatelier

Di: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Schilderkunst

Vrij: 16u30 - 20u00

Volwassenenatelier Schilderkunst

Za: 08u45 - 12u20

Volwassenenatelier Schilderkunst

Woe: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

Do: 18u00 - 21u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

Woe: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Tekenkunst

Do: 13u00 - 16u30

Volwassenenatelier Tekenkunst