59 resultaten gevonden

Vrij 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep: 1ste  middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Vr 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep:  2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Audiovisuele Sint -Truiden

Groep: 3de en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Audiovisuele Sint-Truiden

Groep: 5de  en 6de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 16u15 - 17u55 & Woe 18u00 - 19u40

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 1ste  en 2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Vr 16u20 - 18u00 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 1ste  en 2de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 3d en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 18u00 - 19u40 & Woe 19u50 - 21u30

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 5de en 6de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Ma 15u20 - 17u00

Kinderatelier Beeld Wilderen

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: GO! De Zonnebloem

Woe 18u00 - 19u40 & Vr 18u10 - 19u50

Jongerenatelier Beeld Sint-Truiden

Groep: 3de en 4de middelbaar

Locatie: Hoofdvestiging

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 5de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 18u00 - 21u30

Fotokunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Joëlle Janssens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 13u00 - 16u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Keramiek

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Els Martens

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Projectatelier

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe: 18u00 - 21u30

Projectatelier

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Steven Vandervelpen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Steven Vandervelpen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u30 - 20u00

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 8u45 - 12u20

Schilderkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 18u00 - 21u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Sandra Vandepoel

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 13u00 - 16u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 13u00 - 16u30

Tekenkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 13u00 - 16u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 18u00 - 21u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden F

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden G

Groep: 1ste + 2de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 3de + 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 3de + 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden A

Groep: 5de +6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden D

Groep: 5de + 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Grafiekkunst

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Fernand Withofs

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Di 18u00 - 21u30

Juweelontwerp/ edelmetaal

Leeftijd: vanaf 18

Leerkracht: Lydia Scheelen

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden B

Groep: 3de – 4de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 18u10 - 19u50

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden E

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 9u00 - 10u40

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden F

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Beeld Sint-Truiden G

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 14u00 - 15u40

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden A

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Woe 15u50 - 17u30

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden B

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Vr 16u15 - 17u55

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden D

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Za 10u50 - 12u30

Kinderatelier Audiovisuele Sint-Truiden G

Groep: 3de – 6de leerjaar

Locatie: Hoofdschool Sint-Truiden

Do 15u30 - 17u10

Kinderatelier Beeld Brustem

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Weideland

Ma 16u00 - 17u40

Kinderatelier Beeld Engelmanshoven

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: De Letterfant

Ma 15u45 - 17u25

Kinderatelier Beeld Velm

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Vlindertje

Di 15u40 - 17u20

Kinderatelier Beeld Zepperen I

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Blavierke

Ma 15u40 - 17u20

Kinderatelier Zepperen M

Groep: 1ste – 6de leerjaar

Locatie: Het Blavierke